Sukcesy naszych siatkarzy i siatkarek

Nasi Czwórkowi Siatkarze i Siatkarki rewelacyjnie reprezentowały nasz Żyrardów na zawodach powiatowych. W kategorii dzieci dziewczęta zajęły II miejsce a chłopcy I miejsce.
Dziewczęta przegrały minimalnie jeden mecz 2:1, w innych trzech zwyciężyły we wszystkich setach. Cudowna postawa, naszych małych Kobietek z klasy sportowej. Chłopcy zaś nie dali żadnych szans drużynom z Powiatu. Wszystkie sety w czterech meczach wygrali. Teraz, jako jedyni, będą reprezentować nasz Żyrardowski Powiat w zawodach międzypowiatowych. Chłopcy z V klasy sportowej byli wspaniali. Wielkie brawa dla młodych i zdolnych Zawodników oraz dla nauczycieli Pani Beaty Bieganowskiej i Pana Marcina Klepacza. Nasza Szkoła wyróżnia się w piłce siatkowej. I tak ma być. Radość, radość. Siatkarki i siatkarze odebrali trofea i gratulacje od Pana Starosty Powiatu Krzysztofa Dziwisza i Pani Dyrektor Barbary Gruchal.