Dzień Edukacji Narodowej w ZSP Nr 4

Dnia 13.10.2015 w Zespole Szkół Publicznych Nr 4 odbyła  się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zostali zaproszeni emerytowani nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły.

Uczniowie klasy III B Szkoły Podstawowej w imieniu wszystkich uczniów podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły za ich trud i  poświęcenie, w szczególności zaś za to, że są z uczniami zarówno w chwilach dobrych jak i złych. Klasa pod opieką Pani Iwony Bogumił zaprezentowała  słowno –muzyczne występy pt. ,,Ekspres do wiedzy”. Były wiersze dla nauczycieli i pracowników szkoły oraz ciekawe piosenki. Uczniowie zaśpiewali: ,,Dzień dobry szkoło”,  ,,Szkolne niespodzianki”, ,,Nasza szkoła”. Na zakończenie uczniowie wręczyli przybyłym gościom wykonane własnoręcznie laurki.