Bierzemy udział w WOŚP

Dzisiejszy dzień, 10 stycznia 2016 r., był niezwykły dla wielu z nas. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Choć wszyscy robili to po raz pierwszy, efekty były wspaniałe. Nasze puszki zapełnione były i monetami, i banknotami, i to o całkiem sporych nominałach. Ale ważniejsze od tego było wspaniałe uczucie uczestnictwa we wspaniałej akcji mającej za cel pomoc innym. Mimo porannego mrozu, naszym uczniom i uczennicom nie schodził uśmiech z twarzy i ciepłe słowo podziękowania za dary hojnym mieszkańcom naszego miasta.

W niedzielę od godziny 8.00 pod opieką nauczycieli dziesiątka uczniów naszej szkoły pomagała w zebraniu funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzień wcześniej spotkaliśmy się na specjalnie zorganizowanym szkoleniu poświęconym tej akcji oraz koncertach zespołów Oberschlesien, Pull the Wire, Raggafaya oraz oczekiwanych Afromental i Grubsona. Dzisiaj mieliśmy okazję posłuchać i pokołysać się słuchając muzyki m.in. Leskiego, O.Torvalda, Big Day, Kuby Płucisza, Sexbomby i Comparsy. A wieczorem o godzinie 20.00 spotkaliśmy się jeszcze prawie wszyscy na Światełku do Nieba.

Poniższe zdjęcia pokazują tylko część tego, co widzieliśmy, czuliśmy i chcielibyśmy pokazać.
UWAGA: zdjęcia naszej grupy przed Centrum Kultury są autorstwa Prezydenta naszego miasta pana Wojciech Jasiński. Dzięki Wojtek za pomoc 😀

Edyta Wróbel, Mariusz Kozłowski
Photos: EW, MK, Mateusz Kukielewski, Małgosia Nowińska