Miejskie Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

III miejsce dwóch drużyn  Szkoły Podstawowej Nr 4 w Miejskich Eliminacjach Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Dnia 1 kwietnia odbyły się Miejskie Eliminacje  w Turnieju BRD. Uczniowie wykazywali się wiedzą ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. W drugiej części musieli wykazać się jazdą sprawnościową rowerem po przygotowanym torze przeszkód. W rezultacie zarówno drużyna dzieci młodszych (do lat 12) oraz starszych (powyżej 12lat) zdobyła dla szkoły Puchar i dyplomy za zajęcie III miejsca. W reprezentacji szkoły byli: Hanna Peczot kl. 5b, Adam Kuran kl. 5b, Oliwia Bieganowska kl. 6b, Radosław Nowakowski kl. 6b, Robert Sip kl. 8b, Jakub Szerszeniewski kl. 8b, Szymon Chądzyński kl.3ga.

Gratulujemy!!!