Sukces naszych uczniów w powiatowych przełajach

Dnia 3 października w Osuchowie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe inaugurujące tegoroczny sezon rywalizacji sportowej Szkolnego Związku Sportowego. Szkołę Podstawową Nr 4 im. M. Reja w Żyrardowie, w biegach na dystansie od 800 do 1000 metrów, reprezentowały cztery sztafety:

• dziewczęta w kategorii Dzieci (rocznik 2007/2008) w składzie: Julia Zgorzalska 5a, Oliwia Tylkowska 5c, Maja Nowak 6a, Zuzanna Adamiak 6a, Ewa Puchalska 6b, Aleksandra Żakowska 6c, Julia Kałęcka 6c, Laura Michalska 7b, Oliwia Bieganowska 7b, Sandra Jóźwiak 7b;
  • chłopcy w kategorii Dzieci (rocznik 2007/2008) w składzie: Damian Zanin 5c, Wojciech Kuziemski 6a, Karol Kakietek 6a, Antoni Marczak 6a, Przemysław Marcinowski 6a, Kacper Borowski 6a, Sebastian Idzik 6b, Arkadiusz Beczek 6b, Igor Galiński 6c, Bartosz Zielkiewicz 7b;
  • dziewczęta w kategorii Młodzież (rocznik 2005/2006) w składzie: Oliwia Szamraj 7a, Julia Białasik 7a, Julia Jaroń 7b, Wiktoria Sonnenberg 7b, Wiktoria Tylkowska 7b, Nadia Nietrzebka 8a, Aleksandra Idzik 8a, Zuzanna Kalkucińska 8a, Sandra Grzywaczewska 8a, Julia Trafisz 8b;
  • chłopcy w kategorii Młodzież (rocznik 2005/2006) w składzie: Szymon Sawicki 7a, Kacper Matusz 7a (rezerwa), Kacper Jaroń 7b, Igor Nowakowski 7b, Patryk Kotyński 7b (rezerwa), Michał Nowakowski 8a, Kacper Zgorzalski 8a, Patryk Skoczynski 8a, Damian Wiśniewski 8a, Filip Klimas 8b, Filip Wójcik 8b, Jakub Gal 8b.

Po niezwykle zaciętej walce sztafety dziewcząt stanęły na podium, zdobywając brązowy medal w obu kategoriach wiekowych. Z kolei chłopcy zajęli miejsce V (w kategorii Młodzież) oraz VII (w kategorii Dzieci), a tym samym zdobyli cenne punkty dla szkoły, liczone i sumowane przez cały rok szkolny w rywalizacji miejskiej i powiatowej.

Gratulujemy pierwszych sportowych sukcesów!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego