Jak co roku grupa wolontariuszy z naszego szkolnego koła wyruszyła na cmentarz żyrardowski, aby uprzątnąć zaniedbane groby, zapalić znicze i odwiedzić groby bohaterów narodowych. Tym razem w akcji wzięli udział uczniowie z klasy 5c.

Jak co roku grupa wolontariuszy z naszego szkolnego koła wyruszyła na cmentarz żyrardowski, aby uprzątnąć zaniedbane groby, zapalić znicze i odwiedzić groby bohaterów narodowych. Tym razem w akcji wzięli udział uczniowie z klasy 5c.