Warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez panią Martę Kakietek – rodzica z naszej szkoły. Uczniowie z klas trzecich, każda klasa na jednej lekcji wykonywała kwiaty dla pań i krawaty dla panów.

Warsztaty rękodzielnicze prowadzone przez panią Martę Kakietek – rodzica z naszej szkoły. Uczniowie z klas trzecich, każda klasa na jednej lekcji wykonywała kwiaty dla pań i krawaty dla panów.