Zebrania rodziców dzieci przyjętych do klas pierwszych i zerówki

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do pierwszej klasy  Szkoły Podstawowej Nr 4 im. M. Reja w Żyrardowie w roku szkolnym 2020/2021 na zebranie  z Dyrektorem Szkoły oraz Wychowawcami klas.
Spotkanie odbędzie się 26.08.2020 r. o godz. 17:00 w sali gimnastycznej.
Przydział uczniów do poszczególnych klas będzie podany w dniu zebrania.

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego „zerówka” w  Szkole Podstawowej Nr 4 im. M. Reja w Żyrardowie w roku szkolnym 2020/2021 na zebranie  z Dyrektorem Szkoły oraz Wychowawcą klasy.
Spotkanie odbędzie się 26.08.2020 r. o godz. 18:00 w sali gimnastycznej.

Szanowni Rodzice!

W związku z sytuacją pandemii, z zaleceniami i wytycznymi MEN, Ministerstwa Zdrowia oraz GiS prosimy aby na zebranie związane z nowym rokiem szkolnym przybył tylko 1 rodzic lub opiekun dziecka – przyszłego ucznia naszej szkoły.

Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na zebranie.

Przed wejściem do szkoły należy przestrzegać wszelkich środków ostrożności tj. konieczność posiadania maseczek oraz zachowanie odległości co najmniej 1,5 m. Bezwzględnie przy każdym wejściu do szkoły, każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk zgodnie z zamieszczoną przy wejściu procedurą. Prosimy bezpośrednio iść do wyznaczonej sali i nie przemieszczać się po terenie szkoły.

 

Skip to content