Aktualny stan zajęć w szkole

Szanowni Rodzice! Szanowni Państwo!

Dzisiaj, 20 października 2020 r., Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Żyrardowie pozytywnie zaopiniował wniosek Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 w Żyrardowie dotyczący zawieszenia zajęć  prowadzonych w trybie stacjonarnym w jednej klasie i przejścia na zdalny tryb nauczania na czas od  20.10.2020 r. do 26.10.2020 r. Decyzja ta podyktowana jest aktualną sytuacją epidemiologiczną zagrażającą zdrowiu uczniów tj. potwierdzony laboratoryjnie wynik testu w kierunku SARS-CoV-2 u nauczyciela, który prowadził zajęcia w danej klasie.

Lekcje w pozostałych 19 klasach odbywają się bez zakłóceń  według ustalonego we wrześniu planu.

Proszę wszystkich Państwa o zachowanie spokoju i rozwagi. Szkoła dba o swoich uczniów i pracowników, stosuje przepisy oraz zalecenia sanitarno-zdrowotne. Pozdrawiam serdecznie.

Beata Marzęda-Przybysz