Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka, ustanowiony uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 7 listopada 2014 r. dla upamiętnienia 25. rocznicy przyjęcia przez Zgromadzenie Ogólne ONZ Konwencji o prawach dziecka. To święto pełne dziecięcej radości i zabawy. Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak ogłosił konkurs skierowany do szkół, na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka.

Nasza szkoła bierze udział w tym konkursie. Najpiękniejsze prace plastyczne, które zostaną wysłane do rzecznika, wykonali następujący uczniowie: Oliwia Zabłocka z kl. 5a, Olga Dudekz kl. 2a, Zuzanna Kowalczyk z kl. 1b, Wojtek Kowalik z kl. 1b, Łucja Chądzyńska z kl. 1a i Hania Nowakowska z kl. 1a.

Wszystkim Dzieciom – Przedszkolakom i Uczniom Kadra pedagogiczna naszej „Czwórki” życzy wspaniałych, zdrowych chwil pełnych uśmiechów i szczęścia.