Czwórkowa Paczka

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Przyjaciele SP nr 4!

Wśród nas są ludzie, których los nie oszczędza. Życie jest dla nich wielką próbą. Codziennie zmagają się z trudami życia codziennego. Aby poradzić sobie z wieloma problemami potrzebują naszej pomocy. Warto o nich pamiętać i wspierać w tym trudnym czasie.

Pomaganie ludziom jest  bardzo istotne, zwłaszcza w tym roku, gdzie jest wiele problemów, wiele spraw, które prawdopodobnie nie poszły po myśli ze względu na epidemię. W takim momencie jesteśmy  świadomi tego, że przede wszystkim musimy  swoimi czynami dawać dużo nadziei i otuchy tym, którzy tego potrzebują. Pomagajmy innym tak, jak sami byśmy chcieli, by ktoś nam pomógł, gdy nas dotknie bieda. Niech dzięki tej pomocy znajdą radość i nadzieję. Rozpoczynamy w gronie naszej społeczności szkolnej świąteczną tradycję przygotowania Czwórkowej Paczki, dla uczniów z naszej szkoły. Niech w tym szczególnym czasie połączy nas nauczycieli, rodziców i dzieci  wzajemna troska i życzliwość.

Wspólnie przygotujmy paczkę dla rodzin potrzebujących wsparcia w naszej szkole!

Zapraszamy do zbiórki żywności długoterminowej, w tym słodyczy oraz środków czystości.

Produkty można składać w sali nr 17 do 17 grudnia 2020 r.

Wioleta Markuszewska

Szkolny Koordynator „Czwórkowej Paczki”