Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

„Nauka jest najbardziej efektywna wówczas, kiedy sprawia radość”–Peter Kline
Kochani Uczniowie, serdecznie gratuluję Wam osiągnięcia bardzo dobrych wyników w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2020/2021. Jesteście wspaniali, mądrzy, inteligentni, grzeczni, po prostu jesteście dobrymi, młodymi ludźmi.
59% uczniów z klas IV-VII uzyskało średnią ocen ponad 4,75%, czyli otrzymało świadectwo z czerwonym paskiem. Jedenastu uczniów wypracowało średnią ocen 6,0.
19 uczniów z klas VIII ukończyło szkołę ze złotą tarczą, a 4 uczniów ze srebrną tarczą.43% Ósmoklasistów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Radości było moc i mnóstwo pięknych nagród.
Uczniowie klas młodszych również mogą pochwalić się znakomitymi ocenami i sukcesami w konkursach.
Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Żyrardowie godnie reprezentowali naszą placówkę w wielu przedsięwzięciach ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych. Zdobyli kilka laurów.
Jesteście chlubą naszej szkoły i lokalnej społeczności.
Gratuluję szanownym i dumnym Rodzicom, dziękując jednocześnie za wspieranie naszych działań, szczególnie przy nauce zdalnej.
Dziękuję naszym Nauczycielom za sumienną i owocną pracę.
Serdeczne podziękowania składam również Panu Prezydentowi Żyrardowa Lucjanowi Krzysztofowi Chrzanowskiemu za życzliwą wyrozumiałość i ofiarowaną pomoc.