Aktualności Mikołajkowa wycieczka klas 4B i 4C 21 grudnia 2021 · Mariusz Kozłowski Klasy 4B i 4C wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrały się na mikołajkowa wycieczkę do parku rozrywki Mandoria. Dzieci spędziły wspólnie czas na licznych karuzelach, kolejkach oraz innych atrakcjach Miasta Przygód. Zabawa była doskonała! [Show thumbnails]