Konkurs fotograficzny „Żyrardów w jesiennej szacie”

Dnia 11 stycznia 2022 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny „Żyrardów w jesiennej szacie”. Dzieci i uczniowie klasy 0-III mieli za zadanie zrobić zdjęcia miasta oraz wykonać albumy wg własnego pomysłu. Zostały przyznane dyplomy i nagrody w każdej klasie. W klasach pierwszych Im. Julia Zalewska IA, II m. Jakub Świderki IC, III m. Makary Zemlik IB, w klasach drugich I m. Łucja Chądzynska IIA, II m. Maja Twarowska IIA, IIIm. Marta Radziejewska IIB, w klasach trzecich Im. Bartosz Jarkiewicz IIIB, II m. Lena Mikos IIIA, III m. Szymon Kłosiewicz IIIB. Zostały też przyznane wyróżnienia: Aniela Nasternak IIB, Hanna Nowakowska IIA, Anna Okrasa IC, Zuzanna Kuran IIIB, Michalina Misztal IB i Klaudia Koźbiał IIIB. Wszystkim uczniom gratulujemy.