Dzień Tańca z Robertem Kochankiem

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Tańca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w porywającym tanecznym show. Gościem specjalnym był wspaniały tancerz, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w tańcu oraz uczestnik programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami”, pan Robert Kochanek. Poprowadził taneczne warsztaty dla dzieci, rozruszał prawie całą publiczność zgromadzoną w sali gimnastycznej. Pod kierunkiem p. Roberta wystąpiła grupa taneczna „The Ones Cheeleaders”, prowadzona przez instruktorki w naszej szkole. Przepięknie zaprezentowali się również nasi Uczniowie! Klasa 3B wraz z wychowawcą zatańczyli „Belgijkę”. Dziewczynki z najmłodszych klas zachwyciły pokazem baletu oraz walca angielskiego. Pojawiały się również humorystyczne układy taneczne oraz bardzo profesjonalne choreografie.
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli pokazać nam swój piękny, taneczny talent.