Sukcesy naszych sportowców w siatkówce plażowej

Ależ, to były duże emocje sportowe nad Zalewem Żyrardowskim.
Nasi młodzi Zawodnicy w ostatnim etapie Miejskiej Międzyszkolnej Olimpiady Sportowej roku szkolnego 2021/2022 zagrali bardzo dobre mecze. Chłopcy zajęli IV miejsce w siatkówkę plażową kategorii młodzież i w zawodach w beach soccerze również w kategorii młodzież.
Dziewczęta zaś triumfowały- uplasowały się na I miejscu w siatkówkę plażową kategorii młodzież. Zawodniczki w ciągu tego roku szkolnego wygrywały w siatkówkę, zwyciężyły także w plażówkę. Siatkówka im najwyraźniej dopasowała. Wielkie brawa!
Gromkie, gromkie brawa dla wszystkich Reprezentantów naszej „Czwóreczki”. Utrzymaliście pozycję lidera w tym sezonie. Od początku aż do ostatnich zawodów nasza Szkoła była na I miejscu w klasyfikacjach końcowych. Wspaniała postawa!