Szkolny Świąteczny Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców

Dnia 30.12.2022 roku odbył się Szkolny Świąteczny Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców. Jego celem było sportowe uczczenie jubileuszu naszej Szkoły o wieloletnich tradycjach siatkarskich, a także aktywne spędzenie wolnego od nauki czasu w okresie przerwy świątecznej. Dodatkowo była to okazja do wyłonienia kandydatów do szkolnej drużyny siatkarskiej na zbliżające się miejskie zawody sportowe, w ramach rywalizacji SZS.

W szkolnym turnieju udział wzięło 17 uczniów klas IV – VI, którzy rozegrali mecze dwójek siatkarskich w kategorii dziewcząt i chłopców. A oto klasyfikacja końcowa zawodów:

KATEGORIA CHŁOPCY

I miejsce – drużyna w składzie: Darek Pluta 5c, Bartek Kural 5c

II miejsce – drużyna w składzie: Michał Mińkowski 6c, Kamil Kuran 6c, Aristar Hummenik 6c

III miejsce – drużyna w składzie: Dominik Dłubis 5a, Janek Słojewski 5a

IV miejsce – druzyna w składzie: Alan Walo 5b, Dominik Waszczuk 5c, Bartek Szundryk 5c

KATEGORIA DZIEWCZĘTA

I miejsce – drużyna w składzie: Julia Przyborowska 5c, Oliwia Kaczmarska 5c, Pola Feder 5c

II miejsce – drużyna w składzie: Małgosia Stępień 6c, Emilia Doufantes 4b

III miejsce – drużyna w składzie: Nadia Gibasiewicz 6c, Hania Krasuska

Organizatorem Turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego Pani Sylwia Burzyńska i Pan Marcin Klepacz. Nagrody ufundował TKKF SOKÓŁ Żyrardów. Bardzo dziękujemy za miłe niespodzianki. Gratulujemy Zwycięzcom jubileuszowego Turnieju.