Szkolny Konkurs Tańca

To były cudowne dwie godziny  przepięknych tańców. W naszej szkole mamy bardzo zdolnych uczniów, również artystycznie. Docenił to nasz gość tancerz, mistrz  Robert Kochanek oraz pani Urszula Wieczorkiewicz-Tkacz Dyrektor Wydziału Oświaty UMŻ. Osiemnaście konkursowych występów uczniów z klas 1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4b, 5a i 5c sprawiło mnóstwo radości i zachwytu społeczności naszej Czwóreczki. Atrakcją były pozakonkursowe występy Formacji Tanecznej The Ones czyli siedmiu naszych uczennic z klas 7a, 6c, 6b, 4b i 4b pod kierunkiem trenerki Marty Szymańskiej a także Akademii Tańca z MŁ.D.K.

Jury w składzie Robert Kochanek – przewodniczący, Urszula Wieczorkiewicz-Tkacz, Beata Marzęda-Przybysz oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego Oliwia Świątek i Lena Międzybrodzka wybrali zwycięzców konkursu:

I miejsce – Staś Obsznajczyk z kl. 4b i zespół Seniority z kl. 2c,

II miejsce – zespół z klasy sportowej 4b oraz duet Nila Kuchycuk i Alina Tomak z kl. 4a,

III miejsce zespół z kl. 3a oraz Łucja Nowicka  z kl. 4a.

Uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez Prezydenta Miasta Żyrardowa i Radę Rodziców SP4. Taneczne spotkanie zakończył Pan Robert porywając wszystkich do wspólnej nauki tańca.