XXXVIII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

20160429_110903W dniu 29 kwietnia 2016 r. na terenie Zespołu Szkół Publicznych Nr 3 w Żyrardowie odbyły się miejskie eliminacje XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestnicy przystąpili do testu z wiedzy na temat znajomości przepisów ruchu drogowego, jazdy po torze przeszkód oraz konkursu z pierwszej pomocy przedmedycznej. Reprezentanci naszego Gimnazjum w składzie: Ambroziak Michał (3ga) ,Kukielewski Mateusz (3ga), Stefański Mateusz (3ga) znaleźli się na podium zajmując II miejsce, natomiast uczniowie Szkoły Podstawowej w składzie: Kozłowska Klaudia (6a), Sobczyńska Wiktoria (6b), Sip Robert (5b),Szerszeniewski Jakub (5b) uplasowali się nieco niżej na III miejscu wśród 7 drużyn z całego miasta. Opiekunem uczniów i koordynatorem konkursu była pani Krystyna Karolak.

Gratulujemy 🙂

Zdjęcia:  Jakub Wrzodak