Dni Tęgiej Głowy

13405322_1092090037501629_204504831_oW dniu 31 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych nr 4 uczniowie z klas szóstych szkoły podstawowej i trzecich gimnazjum stanęli do walki o tytuł Tęgiej Głowy.
Wzorując się na popularnym teleturnieju „ Jeden z dziesięciu” panie Małgorzata Frejlichowska i Katarzyna Puchalska przygotowały konkurs sprawdzający wiedzę z przedmiotów matematyczno- przyrodniczych. Tytuł Tęgiej Głowy wśród uczniów klas szóstych uzyskała Nikola Szczerbińska, natomiast wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się Adrianna Poczekalewicz. Konkurs przebiegał w miłej, naukowej atmosferze. Nauka przez zabawę podobała się wszystkim: graczom mogącym sprawdzić swoja wiedzę, przejętej kibicującej publiczności oraz dumnym ze swych podopiecznych- nauczycielom.