WIEŚCI ZE SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Sukcesy naszej świetlicy szkolnej. Pod koniec listopada kilkoro uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej wzięło udział w konkursie plastycznym „Samochód moich marzeń” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 w Krakowie. 6 grudnia ogłoszono wyniki: II miejsce zdobyła uczennica klasy 3 c Julia Kałęcka. Wyróżnienia otrzymali chłopcy z tej samej klasy: Jakub Szyszka i Szymon Paciorkowski. Mikołajki okazały się dla nich wyjątkowo udane. Gratulujemy naszym zdolnym dzieciom.

Świetlica szkolna włączyła się w akcję „Paczka dla Kombatanta ze Lwowa” organizowaną przez Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Żyrardowie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali paczkę żywności, która zostanie przekazana potrzebującym rodzinom polskim na Ukrainie.