Sukces świetlicy szkolnej

15801182_2219991151559647_1312563414_nKolejny ogólnopolski sukces naszej świetlicy szkolnej!

Świetlica to miejsce, w którym oprócz odrabiania lekcji, czy oczekiwania na zajęcia, można rozwijać swoje zainteresowania, pasje oraz odkrywać nowe talenty. Nasze dzieci posiadają wiele cennych talentów i nie nic wspanialszego, niż być docenionym w ogólnopolskim konkursie. Listopad był dla nasz szczególny – wzięliśmy udział w dwóch konkursach plastycznych. Drugi z nich przyniósł nam sukcesy.

„Sport dla Wszystkich, Recykling dla Każdego” – z takim tematem prac konkursowych zmierzyła się dziesiątka uczniów naszej szkoły. Organizatorem konkursu była Fundacja na rzecz Odzysku Aluminiowych Puszek po Napojach Recal. Spośród nadesłanych 445 prac plastycznych, komisja oceniająca, wśród której znajdowali się przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Międzynarodowego Stowarzyszenia Sportu dla Wszystkich TAFISA, Fundacji RECAL oraz artysta plastyk, przyznała Nagrodę Dodatkową uczennicy klasy IIB Karolinie Plucie oraz Wyróżnienie Marysi Śliwie z klasy IVB. Przedstawiciel Fundacji RECAL osobiście wręczył dziewczynkom nagrody oraz dyplomy podczas apelu klas I-III.

Gratulujemy wygranym, dziękujemy wszystkim za udział i pamiętajcie: zgłaszajcie się do konkursów, bo naprawdę warto.

Katarzyna Urbańska
nauczyciel świetlicy