REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Uczniowie z klas I- III PG, którzy  będą uczęszczali na rekolekcje pod opieką nauczyciela spotykają się przed budynkiem szkoły 27, 28, 29  marca o godzinie 9.00. Po rekolekcjach wracają pod szkołę i zgodnie z decyzją rodziców uczestniczą w zajęciach opiekuńczych organizowanych w świetlicy lub wracają do domu po okazaniu nauczycielowi – opiekunowi pisemnej zgody rodziców na samodzielny powrót.

Opiekunowie:

Poniedziałek: Małgorzata Dalka- Puścizna

Wtorek, środa: Grażyna Maliszewska

 

Uczniowie z klas I – III, którzy  będą uczęszczali na rekolekcje pod opieką nauczyciela spotykają się przed budynkiem szkoły 27, 28, 29 marca o godzinie 10.30. Po rekolekcjach wracają pod szkołę i zgodnie z decyzją rodziców uczestniczą w zajęciach opiekuńczych organizowanych w świetlicy lub wracają do domu po okazaniu nauczycielowi – opiekunowi pisemnej zgody rodziców na samodzielny powrót.

Opiekunowie

Poniedziałek: Wioleta Markuszewska, Anna Kowalczyk, Aneta Andrychowicz

Wtorek: Wioleta Markuszewska, Katarzyna Urbańska, Aneta Andrychowicz

Środa: Wioleta Markuszewska, Anna Kowalczyk, Jolanta Jędrzejewska

 

Uczniowie z klas IV – VI, którzy  będą uczęszczali na rekolekcje pod opieką nauczyciela spotykają się przed budynkiem szkoły 27, 28, 29  marca o godzinie 12.00. Po rekolekcjach wracają pod szkołę i zgodnie z decyzją rodziców uczestniczą w zajęciach opiekuńczych organizowanych w świetlicy lub wracają do domu po okazaniu nauczycielowi – opiekunowi pisemnej zgody rodziców na samodzielny powrót.

Opiekunowie:

Poniedziałek: Krystyna Karolak, Katarzyna Puchalska

Wtorek: Małgorzata Dalka – Puścizna, Krystyna Karolak

Środa: Aneta Andrychowicz, Grażyna Maliszewska

Skip to content