Klasa III b – aktualności

Dnia 29.09. 2015 roku klasa III b była na wycieczce w lesie. Uczniowie poznawały życie roślin i zwierząt w terenie. Rozmawiały z leśnikiem, piekły kiełbaski i wesoło się bawiły. Dzień ten był pełen wrażeń.

Dnia 5.11. 2015 roku klasa III b była na wycieczce w Łodzi. Dzieci obejrzały spektakl w teatrze Arlekin, odwiedziły Muzeum Animacji SEMAFOR gdzie obejrzały wystawy filmów animowanych np. ,, Miś Uszatek” czy ,, Colargol” oraz wzięły udział w lekcji wyrobu kukiełek z sizalu w Muzeum Architektury. Kukiełki zabrały do domu.

Dnia 8. 12. 2015 roku klas III b zaprosiła swoich rodziców na występy słowno-muzyczne pt. ,, Pójdźmy wszyscy do stajenki ” z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Uczniowie zaprezentowali jasełkowy spektakl, zaśpiewali kolędy, złożyli rodzicom życzenia. Wszyscy byli bardzo wzruszeni.

jasełka1 jasełka2 jasełka 3 jasełka 4 jasełka 5 jasełka 6

LAS 1 29.09.15 las 2 las3