Nasza „Czwórka” na Święto Niepodległości

Dzisiaj, 10 listopada o godz. 11:11 nasza Szkoła uczciła Narodowe Święto Niepodległości. Przedstawiciele Społeczności Szkoły m.in. uczniowie klasy „0” wraz z Wychowawczynią panią Małgorzatą Barzenc i Dyrektor Szkoły panią Beatą Marzędą-Przybysz zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. Dzieci zadanie wykonały rewelacyjnie. Wzruszeń było mnóstwo. Nasza Szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej – „Szkoła do hymnu”. Jesteśmy jedną z 16269 szkół w Polsce i 2219 na Mazowszu, która przystąpiła do tego patriotycznego przedsięwzięcia. Śpiewaliśmy już po raz trzeci, po raz trzeci biliśmy rekord dla Niepodległej. Na okoliczność Święta 11 Listopada szkoła została udekorowana gazetkami patriotycznymi.