Działamy w ramach Laboratorium Przyszłości

Klocki konstrukcyjne SkriKit rozwijają umiejętności manualne oraz myślenie i wyobraźnię przestrzenną. Możliwość złożenia konstrukcji własnoręcznie pozytywnie wpływa na rozwój zdolności koncentracji, organizacji miejsca pracy, planowania i wykorzystania różnego rodzaju połączeń w praktyce. Podczas robotyki dzieci składały własne budowle oraz konstruowały Skribota, którego teraz programujemy. Już pierwsze kroki wykonał. Korzystamy również z robota Photon, który jest wyposażony w nowoczesną technologię, potrafi reagować na wiele bodźców zewnętrznych, a dzięki dedykowanej aplikacji, pomoże dzieciom rozwinąć wyobraźnię, umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz nauczy dzieci podstaw programowania.