Laury na harcerskim festiwalu

Nasi uczniowie oficjalnie odebrali nagrody za zajęcie głównych miejsc w XLIII Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Żeglarskiej i Turystycznej. Pod koniec ubiegłego roku Hufiec ZHP Żyrardów zorganizował konkurs piosenki dla zuchów, harcerzy i uczniów z Powiatu Żyrardowskiego. Odbył się on zdalnie. Jurorzy ocenili, że nasi reprezentanci zasłużyli na wyróżnienia. I miejsce w kategorii Zespoły zajął Zespół z kl. 4 c w składzie: Aurelia Andrychowicz, Hanna Krasuska i Antonina Śliwa. III miejsce w kategorii Soliści zajął Franciszek Mykowski z kl. 4a, zaś wyróżnienie Julia Zgorzalska z kl. 6a. Główna organizatorka Festiwalu dh. Natalia Majewska z Komendy Hufca ZHP Żyrardów, wręczyła nagrody naszym uczniom w świątecznej scenerii „Czwórki”. Radość z wygranej była duża. Nasi zdolni Artyści otrzymali śpiewniki, plecaki i śpiwory oraz dyplomy. Bardzo dziękujemy Komendzie Hufca ZHP Żyrardów za super organizację imprezy oraz artystyczne doznania. Gratulujemy naszym Laureatom.